Nowa osoba na pokładzie i nowy Autumn Class!

Wystartowaliśmy we wrześniu z nową energią i jak widzisz, nie zwalniamy 🙂 Teraz możemy realizować jeszcze więcej pomysłów, ponieważ nasz team wzbogacił się o nową osobę! Historia jest taka, że Zuzia jest z nami od początku #justtakealesson. Zapisała się na webinar maturalny i tak oto internetowa znajomość przerodziła się we współpracę. Przedstawiamy Ci nasz pierwszy wspólny projekt – materiały do trzeciego odcinka Modern Family!

Zastanawiasz się od czego zacząć i czy oglądać serial z napisami, czy bez? Zapraszam Cię na IGTV. Znajdziesz tam live z 5/9. Dowiesz się z niego, jak uczyć się podczas oglądania filmów oraz jak korzystać z naszego zestawu ćwiczeń.

Jakie plany na najbliższy okres?

  • w poniedziałek quiz z phrasal verbs z GET part 2
  • w środę zajmiemy się rzeczownikiem
  • w piątek słuchanie lub wymowa
  • w weekend dostaniesz od nas ebook z quizami z ostatnich 2 tygodni wraz z wyjaśnieniami gramatycznymi. A! I oczywiście materiały do następnego odcinka naszego serialu.
  • 27/09 w poniedziałek o 19:00 widzimy się na live’ie! Myślimy, żeby go zrobić tym razem w formie webinaru, na który trzeba będzie się zapisać. Lepsza jakość oraz gwarancja zapisu video wydają nam się lepszą opcją niż niepewny Instagram.

W październiku planujemy powrót naszych środowych spotkań przy gramatyce angielskiej – Autumn Class. Tym razem zajmiemy się zdaniami warunkowymi oraz wszystkimi konstrukcjami z unreal past – I wish, I’d rather, It’s the highest time. Będzie to set sześciu spotkań w formie webinarów. Każde spotkanie będzie trwało około jednej godziny i będzie składać się z części teoretycznej oraz sesji Q&A, podczas której będę odpowiadać na wszelkie pytania. Każdy uczestnik dostanie nagranie webinaru oraz ebook z teorią i ćwiczeniami. Dodatkowo stworzymy grupę na facebooku, na której będziemy poszerzać temat oraz omawiać ćwiczenia.

Na ten moment cały projekt jest trzymany w tajemnicy i nie poinformowaliśmy o szczegółach na instagramie. Dlaczego? Liczba miejsc jest ograniczona, a w ramach podziękowań za subskrypcję naszych listów, chcemy dać Ci możliwość zapisania się na Autumn Class w pierwszej kolejności.

Kiedy? Najpewniej od 7/10, w środy w godzinach wieczornych.

Co jeśli nie będę na żywo? Nie ma sprawy – dostaniesz od nas nagranie webinaru w zestawie z ebookiem.

W jakim języku tłumaczę gramatykę? Po polsku. Każde z zagadnień osadzam w realnym kontekście rozmowy, która jest prowadzona w języku angielskim. Jaka cena? 190zł za 6 spotkań.

Dla uczestników Summer Class dodatkowa zniżka 10% 🙂

Zapraszamy!

Podobne wpisy