Dziewiąty tydzień #justtakealesson

Jutro zaczynamy dziewiąty tydzień naszej przygody z angielskim i bardzo chciałam Wam podziękować za czas poświęcony na nasze quizy oraz za zaangażowanie w codzienną naukę.  

Niesamowite, jak w tak krótkim okresie czasu udało nam się zebrać tu tylu niesamowitych ludzi. Wczoraj na stories spytałam, jakie problemy napotykacie podczas nauki języka. Okazuje się, że odpowiedzi się powtarzają i tak naprawdę to, co nam najczęściej utrudnia przyswajanie angielskiego to brak czasu, motywacji oraz nieumiejętnie dobrane metody nauczania.  W związku z tym, że mój doktorat dotyczył właśnie powyższych kwestii, to postanowiłam do tego wrócić i w kolejnych newsletterach postaram się ułatwić Tobie drogę do angielskiego. Jak Wam się podoba taki plan? 

Tymczasem zapraszam do świeżutkiego ebooka week 9! Myślę, że spodoba Wam się moje niecodzienne podejście do czasów przeszłych. Jeśli w Waszej biblioteczce brakuje wcześniejszego ebooka lub umknął Wam któryś live, wszystko to znajdziecie w naszym sklepie.  Czy wiecie, że mamy najlepszy dział IT we wszechświecie? I jako pierwszy stworzył specjalnie dla Ciebie możliwość wypożyczania nagrań na 24h za jedyne 9,90! Językowe VOD – tego świat jeszcze nie widział 🙂

Podobne wpisy