Zmieniamy regulamin i politykę prywatności

Dzisiaj ogłoszenie inne niż zwykle, bo organizacyjne.

“Ale o co chodzi?”

Chociaż jesteśmy przyjaciółmi, potrzebujemy dokumentów i zasad, które regulują nasze relacje – takie prawo.

“No dobrze, to co się zmieni?”

Profil Just Take a Break i akcja #justtakealesson zasilane są pasją i energią Justyny oraz odrobiną działalności gospodarczej Konrada (co możecie zobaczyć chociażby na fakturach, które od nas otrzymujecie). Postanowiliśmy przenieść projekt do odrębnego podmiotu (JTAB Sp. z o.o.) i od dzisiaj w ten sposób firmujemy naszą działalność.

“Ouuukeeeej… To co to dla mnie oznacza, konkretnie?”

Business as usual, jeśli chodzi o quizzy, webinary i całą działalność #justtakealesson. Strona internetowa staje się własnością firmy JTAB, ale zostaje na tych samych serwerach, do których mają dostęp te same osoby (Justyna i Konrad). Dopóki nie wczytasz się w dokumeny i faktury, nie zauważysz różnicy 🙂

“Rozumiem. Co ja mam z tym teraz zrobić?”

My mamy obowiązek poinformowania Cię, ale Ty nie musisz nic robić. Jeśli cokolwiek kupiłaś/kupiłeś u nas wcześniej – nowy regulamin będzie Cię obowiązywał od dnia 25 października 2020 r. – o ile odpowiada Tobie nowy stan rzeczy. Jeśli z jakiegoś powodu jest inaczej, do 25 października przysługuje Ci prawo do wypowiedzenia umowy (Regulaminu) dotyczącej korzystania z serwisu (w szczególności dotyczy to materiałów VoD, do których obejrzenia wymagane jest korzystanie z naszej strony www). A przy okazji, chętnie dowiemy się o przyczynach tej decyzji.

Nowe dokumenty (oraz ich wersje archiwalne) znajdziesz tutaj: regulaminpolityka.

Napisz do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Podobne wpisy