Nowy Movie Class!

Czy Ty też nie mogłaś/-eś doczekać się końca marca? Po kilku miesiącach szarości i chłodu w końcu jest: wiosna!/Emily! (właściwe podkreślić). 😀

Przez kilka miesięcy podkręcaliśmy apetyty, najpierw zapowiadając kolejny serial w naszej kolekcji, później udostępniając jeden odcinek w zestawie Jetpack i kilkukrotnie wspominając o Emily na Instagramie. 

Dzisiaj z radością ogłaszamy koniec oczekiwania: Emily dotarła!

I to w jakim stylu! Jeśli znasz już wcześniejsze Movie Class i wiesz, jak skuteczne były w nauce języka, możesz spodziewać się ebooka nowej generacji–jeszcze ciekawszego i bardziej wypełnionego treścią, niż poprzednie. Jeśli będzie to Twój pierwszy Movie Class, to z całą pewnością się nie rozczarujesz.

Na każdy odcinek pierwszej serii przypada jeden plik PDF, około 30 stron, z ćwiczeniami do samodzielnego wydrukowania. W sumie cała seria to około 300 stron!

Każdy plik podzieliliśmy na trzy części

  • before watchingto głównie pytania aktywizujące do mówienia, w formie przypomnienia wydarzeń i języka z poprzedniego odcinka; staraj się zawsze odpowiadać na nie na głos; idealnie będzie, jeśli staniesz przed lustrem lub nagrasz się telefonem, w ten sposób najszybciej zobaczysz postępy;
  • while watchingzadania sprawdzające zrozumienie treści, np. wymagające chronologicznego układania wydarzeń;
  • after watchingw tej części zazwyczaj znajduje się najwięcej ćwiczeń; znajdziesz tutaj mnóstwo bardzo użytecznego słownictwa (kolokacji, phrasal verbs, idiomów, codziennych zwrotów do wykorzystania w wielu sytuacjach), a także różne zagadnienia gramatyczne, przydatne w codziennej komunikacji, z bardzo przystępnym wyjaśnieniem.

Co dostaniesz w zestawie?

  • ćwiczenia do dziesięciu odcinków serialu Emily w Paryżu (sezon 1)
  • teorię do wybranych ćwiczeń
  • słowniczek z najtrudniejszymi słówkami
  • klucze odpowiedzi 

Obejrzyj przykładowe strony ebooka poniżej (pamiętaj, że to tylko 8 z ~300 stron dostępnych po zakupie).

Pliki zapisujesz na swoim komputerze i używasz według swoich potrzeb. Dostaniesz dwie wersje pliku–do oglądania na ekranie i do wydruku (przyjazna dla planety i Twojego portfela).

Z okazji premiery przez trzy dni (do 31 marca 2022) Emily jest w promocyjnej cenie 109 zł. Jeśli masz już nasz Jetpack, odszukaj w skrzynce pocztowej kod zniżkowy do wykorzystania przy zakupie Movie Class.

Podobne wpisy