Książki

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

 • Promocja!

  Angielski. Konwersacje dla zaawansowanych (C1-C2)

  Original price was: 44,90 zł.Current price is: 39,90 zł.

  Chcesz mówić po angielsku jak native speaker? Kurs Angielski. Konwersacje dla zaawansowanych C1-C2 nauczy Cię prowadzenia swobodnych rozmów na różne tematy! To aż 120 angielskich dialogów na poziomie zaawansowanym, wysokiej jakości nagrania, ciekawe słówka i praktyczne zwroty.

 • Promocja!

  Angielski. Trening B2-C1

  Original price was: 49,90 zł.Current price is: 40,90 zł.

  Wejdź na zaawansowany poziom języka angielskiego! Postaw na efektywny trening językowy i wyrzeźbij gramatyczne muskuły. Oto kolejna część serii do nauki angielskiej gramatyki – Angielski. Trening B2-C1.

 • Promocja!

  Angielski w tłumaczeniach. Business 1

  Original price was: 54,90 zł.Current price is: 43,90 zł.

  Angielski w tłumaczeniach. Business 1 szczególnie polecamy tym, którzy pragną szybko opanować podstawowe słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz kurs MP3. Dzięki takiemu zestawowi nauka biznesowego języka angielskiego zamieni się z obowiązku w przyjemność!

 • Promocja!

  Angielski. Trening B2

  Original price was: 44,90 zł.Current price is: 39,90 zł.

  Czwarta część serii Angielski. Trening do intensywnej nauki angielskiej gramatyki. Tym razem trenujemy na poziomie średnio zaawansowanym + (B2)! Książka zapewnia trening w 3 krokach: na początku zapoznajesz się z teorią, potem wykonujesz ćwiczenia, a na końcu rozwiązujesz krzyżówkę.

 • Promocja!

  Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo cz. 3

  Original price was: 49,90 zł.Current price is: 39,90 zł.

  Posługujesz się angielskim na poziomie zaawansowanym, ale często brakuje Ci słówek? Chcesz nauczyć się terminów z zakresu biologii, biznesu czy ekonomii? Poznaj książkę, dzięki której będziesz rozmawiać po angielsku jak native speaker, z użyciem specjalistycznego, angielskiego słownictwa!

 • Promocja!

  Angielski w tłumaczeniach. Business 3

  Original price was: 54,90 zł.Current price is: 43,90 zł.

  Ostatnia, 3. część serii Angielski w tłumaczeniach. Business. Podręcznik polecamy tym, którzy chcą poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim i zacząć posługiwać się wyszukanym słownictwem oraz wyrażeniami używanymi w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz kurs mp3.

 • Promocja!

  Angielski w podróży. Twój paszport do świata anglojęzycznego

  Original price was: 44,90 zł.Current price is: 38,90 zł.

  Jedziesz w podróż? Weź ze sobą tę książkę – będzie ona Twoim paszportem do świata anglojęzycznego. Od pierwszego rozdziału „Przygotowanie” aż po ostatni „Powrót do domu” prześledzisz wszystkie etapy podróży, pracując z ponad 500 słowami kluczowymi i poznając 1000 podstawowych zwrotów przydatnych w każdej z tych sytuacji.

 • Promocja!

  Testy z angielskiego. To Ci się przyda

  Original price was: 39,90 zł.Current price is: 32,90 zł.

  Chcesz skutecznie wzmocnić swoją świadomość językową? Szukasz ciekawych materiałów do ćwiczenia języka? To Ci się przyda! Ta książka umożliwi Ci doskonały trening językowy na różnych poziomach. Dzięki niej zweryfikujesz i ugruntujesz wiedzę nabytą w szkole oraz na kursach językowych.

 • Promocja!

  Angielski 365 na każdy dzień

  Original price was: 59,90 zł.Current price is: 49,90 zł.

  Angielski 365 na każdy dzień to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki! Korzystając z tej książki, poszerzysz zakres używanych przez Ciebie słówekpodszkolisz wymowę i znajomość gramatyki, a trudne do opanowania phrasale staną się jednym z Twoich ulubionych zagadnień.

 • Promocja!

  Angielski. Trening B1

  Original price was: 49,90 zł.Current price is: 39,90 zł.

  Podstawy angielskiej gramatyki masz już w małym palcu i chcesz teraz osiągnąć poziom średnio zaawansowany? Zależy Ci na tym, żeby zadbać o kondycję z języka angielskiego? Ćwicz z Twoim osobistym trenerem językowym!

 • Promocja!

  Angielski. Trening A2

  Original price was: 44,90 zł.Current price is: 39,90 zł.

  Znasz już podstawy języka angielskiego i marzysz o tym, by wskoczyć poziom A2? A może jesteś wiecznie początkującym (false beginner); sporo już umiesz, ale czujesz, że musisz poćwiczyć angielską gramatykę? Jeśli tak, zapraszamy Cię na językowy trening!

 • Promocja!

  Angielski. Trening A1

  Original price was: 44,90 zł.Current price is: 39,90 zł.

  Chcesz popracować nad swoją znajomością języka angielskiego? Zależy Ci na tym, aby nauczyć się angielskiego od podstaw? Jeśli tak – poznaj Twojego osobistego trenera personalnego!