Game ON!

Game ON!

Poznaj swój nowy Planer

Jak korzystać z Planera?

Planer nie ma dat, więc możesz korzystać z niego według swoich preferencji.

Ja na przykład wypełniam tylko najbliższe 4 tygodnie, bo nie chcę “stracić” pustych stron na przykład podczas wakacji.

Jeśli wolisz z niedatowanego Planera stworzyć kalendarz, użyj dołączonych naklejek i oznacz kolejne miesiące. Wystarczy zagiąć naklejki z nazwami miesięcy na rantach kartek jedna pod drugą odliczając odpowiednią liczbę tygodni. Naklejki są tak zaprojektowane, że jeśli się rozmyślisz, zawsze możesz je odkleić.

Kody QR

Udało Ci się wejść na tę stronę wpisując adres z banderoli i masz problem ze skanowaniem kodów QR?

Nie przejmuj się! To jest prostsze niż myślisz. Zerknij na poniższe instrukcje, które zostały przygotowane zarówno dla systemu Android jak i iOS. Wybierz tę sekcję, która dotyczy Twojego telefonu, przeczytaj instrukcję i jeszcze raz spróbuj zeskanować kod QR z banderoli. Brawo! Teraz możesz działać na dobre z Planerem!

Ważne! Jeśli chcesz widzieć pasek postępu pracy ze swoim Planerem i otrzymywać odznaki i bonusowe materiały to musisz być zalogowan* na koncie Just Take a Lesson podczas skanowania kodu QR. Tylko w ten sposób będziemy mogli widzieć, co i kiedy skanujesz 😊

Jak skanować kody QR?

Bonusy

Wiem, że jesteś podekscytowan* i już chcesz poznać całą zawartość Planera, ale… hold your horses 😄

#Gamechanger jest zaprojektowany tak, żeby utrzymać Twoją motywacją as long as possible. I w tej kwestii poprosimy o odrobinę zaufania. Dlatego skanuj jeden kod QR dziennie, idealnie od poniedziałku do soboty. Jasne, że życie lubi pisać swoje scenariusze i będą takie dni, że angielski nie będzie Twoim priorytetem (i to jest ok) i zdarzy Ci się nadrabiać cały tydzień np. w weekend. Chcielibyśmy jednak, żeby to był raczej wyjątek niż zasada. Pracując codziennie nawet przez 15 minut już po kilku tygodniach zobaczysz, że tworzysz nawyk regularnej nauki, a to jest znacznie cenniejsze niż “motywacja”. Trust us, please!

Dlatego przygotowaliśmy wspaniałych 60 bonusów właśnie dla osób, które będą regularne w swojej nauce. Bonusy będą przychodzić do Ciebie na skrzynkę pocztową. Jeszcze raz przypomnę – podczas skanowania kodu musisz być na swoim koncie JTAL.

Zdradzę Ci, że Planer, który trzymasz w rękach ma tylko część aktywnych kodów. Dlaczego? Po kilku pierwszych tygodniach od pierwszej wysyłki spotkamy się na live i przedyskutujemy, które materiały sprawiają Ci najwięcej przyjemności i wprowadzimy odpowiednie zmiany w kolejnych lekcjach. Dodatkowo, jak zobaczysz już za chwilę, planer jest napakowany efektami pracy ze sztuczną inteligencją, a rozwój technologii tak aktualnie galopuje, że na pewno za kilka miesięcy będziemy mieć jeszcze lepsze rozwiązania. Jedno jest pewne – nie zawahamy się ich użyć 😊

Po każdym kwartale znajdziesz Checkpointy, czyli miejsca, gdzie możesz zobaczyć swoje postępy, ucieszyć oczy nauką nowych zwrotów i zagadnień, ale też wrócić do tych, które wymagają powtórki. To dlatego w naszym Planerze strony są numerowane. Wszystko po to, żeby ułatwić Ci nawigację. Na stronach końcowych znajdziesz całościowy spis. Planer przyjmie każdą notatkę, więc zachęcam do wpisywania swoich haseł zarówno na stronach z powtórkami, jak i na spisie treści.

Długopis

A skoro o pisaniu! W tym roku w prezencie dostajesz od nas długopis JTAL. Wierzymy, że to, co zapisane, ma większe prawdopodobieństwo wydarzenia się, więc zapisuj swoje cele i marzenia!

Długopis sprawdzi się też do zamalowywania kropek w habit trackerze. Ja ograniczam się do trzech nawyków dziennie: picie 2 litrów wody, 1h spaceru i 15 minut z portugalskim. Jak widzisz jestem konkretna w określaniu tych nawyków – to naprawdę pomaga.

Wersja elektroniczna

Za około 2 tygodnie dostaniesz od nas plik PDF z materiałami z Planera. Może Ci się on przydać, kiedy na przykład wyruszysz na wakacje z samym plecakiem i noszenie ze sobą Planera może być problematyczne.


Twój #Gamchanger został przez nas dokładnie obejrzany i przeszedł kilkuetapową kontrolę jakości. Jednak, jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości śmiało pisz na [email protected] – tam skutecznie rozwiązujemy wszystkie problemy 😅

Jeśli z jakiegoś powodu Planer nie spełnia Twoich oczekiwań, daj nam znać (na stronie Kontakt masz różne opcje). Pamiętaj również, że masz prawo zwrócić towary zakupione przez internet (więcej na stronie Zwroty w stopce).