Cennik Just Friends

1 miesiąc

  • Regularne spotkania i konwersacje
  • 1 lub 2 miesięczne wyzwania
  • Kilkaset osób chętnych do pomocy
  • Kurs Just Grammar
  • Bezpłatne materiały Movie Class
  • Projekt Goal Buddies
  • Webinary językowe
  • Gwarancja ceny
  • 14-dniowy okres próbny
  • Tylko 2,63 zł dziennie!

POLECAMY!

3 miesiące

  • Regularne spotkania i konwersacje
  • 1 lub 2 miesięczne wyzwania
  • Kilkaset osób chętnych do pomocy
  • Kurs Just Grammar
  • Bezpłatne materiały Movie Class
  • Projekt Goal Buddies
  • Webinary językowe
  • Gwarancja ceny
  • 14-dniowy okres próbny
  • Tylko 2,21 zł dziennie!

12 miesięcy

  • Regularne spotkania i konwersacje
  • 6 miesięcznych wyzwań
  • Kilkaset osób chętnych do pomocy
  • Kurs Just Grammar
  • Bezpłatne materiały Movie Class
  • Projekt Goal Buddies
  • Webinary językowe
  • Gwarancja ceny
  • 14-dniowy okres próbny
  • Tylko 1,81 zł dziennie!

1 miesiąc

  • Regularne spotkania i konwersacje
  • wartość: 560 zł
  • wyzwanie lub projekt Goal Buddies
  • wartość: 420 zł
  • Kurs Just Grammar
  • wartość: 500 zł
  • Materiały Movie Class
  • wartość: 480 zł
  • Webinary językowe
  • wartość: 800 zł
  • Kilkaset osób chętnych do pomocy
  • Gwarancja ceny
  • 14-dniowy okres próbny
  • Tylko 2,63 zł dziennie!

POLECAMY!

3 miesiące

  • Regularne spotkania i konwersacje
  • wartość: 1680 zł
  • 1 lub 2 miesięczne wyzwania
  • wartość: 420 zł
  • Kurs Just Grammar
  • wartość: 500 zł
  • Materiały Movie Class
  • wartość: 480 zł
  • Projekt Goal Buddies
  • wartość: 420 zł
  • Webinary językowe
  • wartość: 800 zł
  • Kilkaset osób chętnych do pomocy
  • Gwarancja ceny
  • 14-dniowy okres próbny
  • Tylko 2,21 zł dziennie!

12 miesięcy

  • Regularne spotkania i konwersacje
  • wartość: 6720 zł
  • 6 miesięcznych wyzwań
  • wartość: 2520 zł
  • Kurs Just Grammar
  • wartość: 500 zł
  • Materiały Movie Class
  • wartość: 480 zł
  • Projekt Goal Buddies
  • wartość: 2520 zł
  • Webinary językowe
  • wartość: 800 zł
  • Kilkaset osób chętnych do pomocy
  • Gwarancja ceny
  • 14-dniowy okres próbny
  • Tylko 1,81 zł dziennie!

Wolisz zapłacić przelewem lub BLIK? Zrób to tutaj: https://justtakealesson.pl/sklep/just-friends/