Motywacja do angielskiego?

Dołącz do październikowego wyzwania na platformie Just Friends!

Zmotywowanie się do nauki języka nie jest łatwe. Początkowy zapał z czasem słabnie i wtedy przestajesz czerpać radości z nauki. Wydaje Ci się, że efekty nie są widoczne i przytłacza Cię ilość materiału do opanowania. Czasami masz wrażenie, że tkwisz w martwym punkcie, gdzie nauka staje się monotonna i nieciekawa.

Pewnie zdarzało Ci się czuć frustrację i zniechęcenie, gdy nie udało Ci się znaleźć wystarczająco dużo czasu na rozwijanie swoich umiejętności językowych? Po całym dniu wypełnionym obowiązkami, często brakuje Ci energii i chcesz tylko odpocząć. Jest jednak sposób, by znaleźć czas na naukę, nawet w najbardziej zapracowanym dniu.

W Just Friends z powodzeniem prowadzimy miesięczne wyzwania, które codziennie mobilizują do spędzenia 15 minut z nauką angielskiego. Dodajemy elementy grywalizacji, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naukę przez zabawę. Tym razem wyzwanie jest otwarte i zapraszamy do niego osoby spoza społeczności.

Dołącz do wyzwania
Rejestracja wiąże się z zapisem na newsletter. Jeśli zamiast zapisu wolisz kupić dostęp do wyzwania za 99 zł, napisz maila na adres [email protected].

Zasady wyzwania

(wyślemy Ci je na maila)

Wyzwanie trwa od od drugiego do 27 października i jest bezpłatne!

Korzystamy z platformy Discord (na dole masz link do instrukcji, jak dołączyć).

Codziennie rano na platformie publikujemy nowy idiom lub phrasal verb. Zadanie polega na tym, by ułożyć co najmniej trzy zdania i użyć w nich wyrażenie dnia. Odpowiedzi punktujemy, na koniec wyłaniamy zwycięzców. Zwycięzcom, którzy są częścią Just Friends, przyznamy nagrody.